Hakkımızda

Polorex Plastik Kalıp Sanayi; Sektöründe kesintisiz ve kaliteli hizmet anlayışı ve bir çok ürün çeşitleri ile farklı çalışma alanlarına en iyi çözümleri sunmaktadır.


Sektörünün zirve adayı olan markamız, en iyi hizmeti en hızlı şekilde müşterilerine sunmayı ve müşterilerini memnun eden çözümler ile destek olmayı kendisine ilke edinmiştir. 4500 m2 kapalı alan üretim kapasitemiz, yılda 240 enjeksiyon kalıbı üretimi, 700 ton hammadde işleme kapasitesi ve 15 milyon mekanizma üretimi ile sektörde sağlam adımlarla ilerlemektedir. En son teknoloji makinalarımız, yetkin personellerimizle birçok farklı ülkeye ihracat yaparak, ülke ekonomisine desteklerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

  Bu ilkelerinin yanı sıra çevre dostu ürünlerle hizmet sunmak amaç ve ilkelerinin odağını oluşturmaktadır. Sıfır atık ilkesini benimseyerek gelecek nesillere çevre dostu kimliğimizi miras bırakmayı hedefliyoruz.Ulusal ve uluslararası çapta hizmet sunan firmamız bir çok farklı fuarda yer almış, hem online hem de fiziki alanları ile daha fazla insanın ihtiyaçlarına yönelik ürünlere hızlı, güvenilir ve kaliteli olarak ulaşmasını sağlamıştır. Polorex ailesi olarak; teknolojiyi takip eden, şirket içi eğitimleri ile her daim gelişime açık olan, ulusal çapta büyümeye devam ederek sağlam temellere dayanan bir firmadır. 


Müşterilerimizin bizimle çalıştıktan sonraki tebessümleri, bu sektörde kalıcı olmamızı ve daima en iyisini başarmamızı sağlamaktadır. Yönetim kurulumuzdan, teknik ekibimize hatta stajyerlerimize kadar ilk hedef müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, müşterimize o değeri yansıtmaktır. Odak noktamız müşteri olunca, öncelikleri belirlemek daha kolay olmaktadır.